انواع ماشین آلات صنعتی

انواع قطعات یدکی ماشین آلات صنعتی خطوط کی اچ اس

با کی اچ اس (KHS)، قطعات یدکی انواع ماشین آلات صنعتی، همیشه در سریع ترین زمان ممکن در سراسر جهان در دسترس هستند. علاوه بر این، بسته های مهم قطعات یدکی ما حداکثر محافظت را در برابر خرابی های غیرمنتظره به شما ارائه میدهند.

به لطف انبارهای کی اچ اس که در سرتاسر جهان وجود دارند، قطعات یدکی همیشه به سرعت در دسترس مشتریان هستند.

کی اچ اس همچنین دائماً در انبارهای قطعات یدکی بیشتری سرمایه‌گذاری می‌کند تا مطمئن شود که از کوتاه‌ترین زمان تحویل، سود می‌برید.

ما به شما خدمات کامل را ارائه میدهیم، به خصوص در مورد قطعات یدکی ضروری خطوط کی اچ اس ، ما بسته‌های قطعات یدکی را با همکاری با مشتریان خود جمع‌آوری می‌کنیم که هنگام سفارش فناوری KHS به شما ارائه می‌کنیم.

به این ترتیب شما مطمئن میشوید که شرکتتان بیشترین پیشرفت ممکن را کسب میکند و ضرر را از طریق توقف های غیرمنتظره تولید به حداقل میرساند.

هنگامی که نیاز به تهیه قطعات یدکی برای انواع ماشین آلات صنعتی خود دارید، کی اچ اس شریک شایستهی برای شماست. ما تنها شرکتی هستیم که قطعات یدکی اورجینال را برای تعدادی از تولید کنندگان برجسته و شرکتهای پیشین عرضه میکنیم.

اگر خطوط و ماشین آلات شما برای مدت طولانی کار میکنند، این نشان دهنده کیفیت و دوام برجسته آنها است. در عین حال ماشین‌هایی که به سن خاصی رسیده‌اند نیز نیاز به تعمیر و نگهداری کامل دارند که اغلب منجر به تعویض یک یا چند قطعه یدکی می‌شود.

اینجاست که KHS وارد می شود، ما تنها تامین کننده ای هستیم که قطعات یدکی اورجینال را با کیفیت و تخصص اثبات شده ارائه میدهیم.

همچنین بخوانید :  مقایسه کیفیت و قیمت دستگاه تزریق پریفرم نو و دست دوم

ما قطعات یدکی اصلی خطوط کی اچ اس را برای ماشین‌های موجود که توسط تولیدکنندگان مختلف تولید شده‌اند، عرضه می‌کنیم.

مزایای استفاده از قطعات یدکی خطوط کی اچ اس برای انواع ماشین آلات صنعتی

تبدیل و یا تغییر در ماشین آلات صنعتی با استفاده از قطعات یدکی اورجینال به دلایل مختلفی میتواند برای شما ارزشمند باشند.

نوسازی

دستگاه آزمایش شده خود را به فناوری پیشرفته کارخانه تبدیل میکنید.

پایداری انواع قطعات ماشین آلات صنعتی

تجهیزات کارخانه خود را سازگارتر با محیط زیست و کارآمدتر میکنید.

صرفه جویی در هزینه

ارزش سرمایه گذاری در قطعات یدکی و تبدیل آن با قطعات با کیفیت را دارد زیرا این موارد به شما امکان میدهد هزینه های انرژی خود را از جمله موارد دیگر کاهش دهید.

متخصص در انواع ماشین آلات صنعتی

به تجربه کارکنان KHS اعتماد کنید زیرا آنها سالها با ماشینهای قبلی ما آشنا بوده اند و در برخی موارد حتی به ساخت آنها کمک کرده اند.

همیشه مدرن سازی خطوط خود را در نظر داشته باشید و از قطعات یدکی اصلی و خدمات از منبع دست اول بهره مند شوید.

در دسترس بودن قطعات یدکی

ما همچنین اطمینان میدهیم که تمام اجزای ماشین را در اسرع وقت تامین میکنیم. با بسته بندی دقیق قطعات یدکی و ارسال منظم، شما همیشه از دسترسی کامل به قطعات بهره مند بوده و از راندمان بالای ماشینهای خود سود میبرید.

انتقال مستقیم دانش بیشتر در مورد  انواع ماشین آلات صنعتی

گروه KHS از فعالیتهای جهانی خود از طریق ارتباط و گفتگوی فشرده با مشتریان خود استفاده میکند، به عنوان مثال میتوان به کارگاههای منظم بین المللی مشتریان اشاره کرد که در آن اطلاعاتی که سودمند است به اشتراک گذاشته میشوند.

همچنین بخوانید :  قيمت خرید ماشین تزريق پريفرم بطري پت  

این رویدادها نه تنها روابط خوب و قابل اعتماد بین مشتری و تامین کننده را افزایش میدهد بلکه مشتریان، همواره لیستی از جزئیات کامل مجموعه خدمات کی اچ اس را دریافت میکنند. در این کارگاه‌ها، کی اچ اس همچنین روی روش‌های خاص برای بهینه‌سازی خدمات مشتریان خود کار می‌کند.

وجود چنین جلساتی که برای انتقال دانش است تضمین کننده این است که کارکنان همیشه در مورد همه ویژگیهای جدید در مجموعه، به روز نگه داشته میشوند.

جمع بندی

ما مستندات اصلی دستگاه شما را داریم که به ما امکان می دهد تجزیه و تحلیل دقیقی از تجهیزات شما انجام دهیم، ما دانش خود را در مورد این ماشین‌ها در شرکت خود پرورش می‌دهیم و در این مورد تخصص خود را گسترش می‌دهیم.

چه سوالات فنی در مورد انواع ماشین آلات صنعتی داشته باشید و چه بخواهید سرمایه گذاری مجدد کنید، با تجربه چندین ساله، مشاوره رایگان در مورد همه مسائل را به شما ارائه میدهیم.

سورین یک تامین کننده مستقل قطعات جایگزین با کیفیت است که تمامی قطعات یدکی مربوط به ماشین های کی اچ اس را به صورت مستقیم از سازنده تجهیزات اصلی برای شما تامین می نماید.

منابع

https://www.khs.com/en/services/parts-materials/spare-parts

https://www.khs.com/en/services/parts-materials/spare-parts-for-existing-machines

https://www.khs.com/en/services/parts-materials

0/5 (0 نظر)

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *