مرکز فروش انواع قالب بطری پت

مرکز فروش انواع قالب بطری پت

قالب بطری پت دستگاه های کاربردی برای کارخانه هایی می باشد که در تولیدات خود به انواع بطری احتیاج دارند. قالب ها در اندازه ها و ابعاد مختلفی وجود دارند که کارخانه ها با توجه به محصول مورد نظر خود آن را از  مرکز فروش انواع قالب بطری پت خریداری می کنند.

منظور از قالب پت قالبی است که مواد تولید کننده بطری ها درون آن ریخته و طی عملیات خاصی بطری تولید می شود. در واقع مواد پلی اتیلن درون این قالب ریخته شده و شکل قالب را به خود میگیرد.

با استفاده از این دستگاه شما می‌توانید با توجه به علاقه و خواسته مشتریان خود بطری در طرح مورد نظر را در اختیار آنها قرار دهید.

به کمک قالب بطری پت شما میتوانید بطری های شفاف، سبک و در طرح و رنگ دلخواه خود داشته باشید. به این ترتیب تنوع محصول شما بالا رفته و می توانید کسب و کار خود را بیشتر رونق دهید.

نحوه تولید بطری پت با قالب

برای تولید انواع بطری با قالب پت میتوان از روش‌های مختلفی استفاده کرد. بطور کلی نحوه تولید بطری با قالب روش های دستی، نیمه اتوماتیک وتمام اتوماتیک تقسیم می شوند. با داشتن مقاله می توان بطری با قیمت پایین تولید نمود.

برای تولید بطری با قالب ابتدا مواد اولیه از شرکت های پتروشیمی خریداری شده و به پریفریم تبدیل می شود.

سپس درون قالب قرار می‌گیرد و با استفاده از دستگاه بادکن بطری ها تولید می شوند. در مرحله بعدی بطری ها به انبار منتقل شده و مورد استفاده قرار می گیرند.

همچنین بخوانید :  برای ساخت قالب بطری به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

فرایند تولید باید به گونه ای باشد که کمترین افت درمان برای بطری ها به وجود بیاید. همچنین افت فشار نیست کمترین مقدار خود باشد.

قیمت خرید قالب از مرکز فروش انواع قالب بطری پت

قالب بطری پت در انواع مختلفی وجود دارد و بسته به اندازه آنها هم قیمت های متفاوتی دارند. قیمت این قالب ها با توجه به شرایط روز متفاوت است که میتوان آنها را به صورت تک یا عمده خریداری نمود که مسلماً خرید عمده قیمت هر قالب را به میزان زیادی کاهش می‌دهد.

در مجموعه ما امکان سفارش دادن قالب در شکل دلخواه تان وجود دارد و می توانید در تولید خود ابتکار به خرج ببرید. شما در این روش می توانید حجم قالب، روش ساخت و جنس آن را به دلخواه خود انتخاب نمایید.

موارد استفاده قالب بطری پت

قالب بطری پت استفاده های متنوعی در تولیدات دارد که کار کارخانجات و شرکت ها را تسهیل می نماید. این قالب ها بسیار انعطاف پذیر بوده و محصولات مستحکمی را تولید می کنند.

از جمله کاربردهای قالب بطری پت می توان به موارد زیر اشاره نمود.

  1. قالب بطری پت  جهت تولید بطری آب معدنی، نوشابه، انواع نوشیدنی و آبمیوه ها و لبنیات
  2. تولید محصولات نگهداری و حمل و نقل انواع نوشیدنی ها
  3. تولید محصولات نگهداری حبوبات
  4. تولید انواع ظروف برای نگهداری مواد غذایی

فروش اینترنتی قالب بطری پت با توجه به تعداد قالب و نوع آن متفاوت و امکان پذیر می باشد.

قیمت و خرید انواع قالب دست دوم و نو از مرکز فروش انواع قالب بطری پت

انواع مختلفی است قالب بطری پت در بازار موجود است که میتوانید نوع و یا کار کرده آنها را خریداری کنید. قالب های دست دوم که خریداری می کنید باید کاملا سالم باشم و دست دوم بودن آنها به دلیل استفاده قبلی است. با خرید قالب های دست دوم هزینه های شما به میزان زیادی کاهش پیدا می‌کند و از نظر اقتصادی با محیط زیستی به صرفه است. مسلماً نمونه های دست دوم نسبت به نمونه های نو قیمت مناسب تری دارند با این حال همان عملکرد قالب های نو را انجام می دهند.

همچنین بخوانید :  آشنایی با انواع دستگاه های خشک کن مواد Material Dryer

انواع تجهیز قالب بطری پت در سورین

هلدینگ سورین به عنوان یک مرکز فروش معتبر انواع قالب بطری پت با همکاری شرکت‌های بزرگ خارجی مانند دمارک وکایهوا تجهیزات ساخت بطری را در خدمت مشتریان خود قرار می دهد. از محصولات ما در تولید بطری می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  1. انواع قالبهای تزریق پریفرم
  2. انواع قالب های ساخت درب بطری
  3. انواع قالبهای پرس درب بطری
  4. قالب آی ام ال
  5. انواع قالب های قطعات بزرگ و کوچک
  6. قالب انواع بادکنک روتاری

 

https://sorinopack.com/%d9%82%d8%a7%d9%84%d8%a8-%d9%be%d8%b1%db%8c%d9%81%d8%b1%d9%85/

0/5 (0 نظر)

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *