خط تولید قوطی فلزی کن

  ماشین تولید قوطی فلزی روغن Oil Metal Can Making Machine

ماشین تولید قوطی فلزی روغن Oil Metal Can Making Machineدستگاهی برای آب بندی قوطی روغن  است. شرکت دمارک راه کارهای بسته بندی نوآورانه را که برای آب بندی محصولات روغن  شما به طور مداوم و مقرون به صرفه ایده آل هستند در اختیار شما قرار می دهد.

Oil Metal Can Making Machineبه غلطک‌های متعدد مجهز شده‌اند تا از ایجاد درزهای ثابت و ضد نشتی برای جلوگیری از نشت پرهزینه اطمینان حاصل کنند.

این دستگاه ها برای آب بندی سایر مواد غذایی کنسرو سازی مانند ساردین در قوطی های گرد ساخته شده از آلومینیوم، قلع، فروم و غیره مناسب هستند.

در ساخت این ماشین ها از قطعاتی استفاده می‌ شود که با استانداردهای صنعت مطابقت دارند تا اطمینان حاصل شود که مشتریان ماشین‌های درز کن قوطی روغن  بسیار قابل اعتمادی خواهند داشت.

با کمک تکنیک های مدرن تولید، شرکت های تولید کننده  ماشین تولید قوطی فلزی روغن می تواننند ماشین هایی را در اختیار شما قرار دهد که می توانند فرآیند بسته بندی شما را به صورت هوشمندانه ساده کنند.

 ماشین تولید قوطی فلزی روغن نیمه خودکار

ماشین تولید قوطی فلزی روغن نیمه اتوماتیک Oil Metal Can Making Machine با 2 غلتک تولید می شوند که می توانند درپوش آلومینیومی را به بدنه قوطی گرد پلاستیکی یا فلزی ببندند.

این دستگاه آب بندی برای تولیدات کوچک یا مصارف خانگی مناسب هستند.

غلتک های درزدار با سختی بالا، ضد زنگ و عملکرد آب بندی عالی ساخته شده اند.

 ماشین تمام اتوماتیک – کاملاً خودکار

این سیلر یا درزگیر تمام اتوماتیک قوطی Oil Metal Can Making Machineمجهز به 4 غلتک است و می تواند برای جلوگیری از نشتی، از طریق 2 عمل درزهای دوگانه ایجاد کند تا یکی از بهترین دستگاه های آب بندی برای آب بندی روغن ، ساردین و سایر مواد غذایی کنسرو شده در قوطی های قلع، آلومینیوم، آهن و سایر قوطی های فلزی گرد شود.

همچنین بخوانید :  چیلر Chiller چیست و چگونه کار می کند؟

 

 

 ماشین تولید قوطی فلزی روغن وکیوم پرکننده تمام اتوماتیک Oil Metal Can Making Machine

این دستگاه یک سیلر قوطی خلاء ایده آل برای مواد غذایی، نوشیدنی، دارویی، صنایع شیمیایی و غیره است.

کل فرآیند در یک محفظه مهر و موم شده انجام می شود و بسته بندی قوطی را بسیار آسان تر می کند.

این ماشین وکیوم مناسب برای انواع قوطی های حلبی، قوطی های آلومینیومی، قوطی های پلاستیکی، قوطی های کاغذی و سایر قوطی های گرد است.

در این دستگاه قوطی ها ابتدا جمع می شوند و سپس با گاز نیتروژن پر می شوند و در نهایت مهر و موم می شوند. اکسیژن باقیمانده داخل قوطی کمتر از 3 درصد است.

دستگاه جابجایی قلع، قوطی ها و درب ها

ماشین تولید قوطی فلزی روغن Oil Metal Can Making Machine مجهز به سیستم هایی برای انتقال انواع ظروف و درب هایی از جنس قلع، آلومینیوم، 2 عدد، 3 عدد، بطری “نوشیدنی”، با انتهای آسان باز کردن، لایه برداری، … و موارد دیگر است!

دستگاه قوطی پالت ساز

این دستگاه با هندسه های پیچیده و حداکثر استفاده از منطقه پالت، حمل ظریف قوطی ها، راه حل های جدید سازگار با قوطی های فلزی که در نوع خود متنوع تر می شوند را در سراسر جهان ارائه کرده است.

 

دستگاه متعادل کننده ها و پالت سازها

انواع راه حل برای پالت سازی درب سینی یا پالت ارائه شده است. ربات های انسان نما، با محورهای دکارتی، سیستم متعادل کننده بین ایستگاه ها و غیره حداکثر کارایی را برای فرآیند تولید شما ایجاد می کند.

همچنین بخوانید :  راهنمای خرید و قیمت دستگاه تزریق پلاستیک خانگی

دستگاه های باز کردن بسته های درب قوطی

این ماشین ها برای ارائه سیستم هایی با ظرفیت کامل برای تغذیه پرس ها، درزگیرها و غیره، به کار می روند. قیف بسته ها را پر کنید و ماشین بقیه کارها را انجام خواهد داد.

 

سیستم های تغذیه درب

سیستم های تغذیه درب ها به درزها که ظرفیت بیشتری را برای درب های انباشته، درب های مسطح، ماشین های باز کردن اتوماتیک  امکان پذیر می کند.

 

 

تجهیزات تمیز کردن در ماشین تولید قوطی فلزی روغن

با رعایت دقیق ترین مقررات ایمنی مواد غذایی، دمارک راه حل های بی نهایت مربوط به تمیز کردن و کیفیت ظروف را قبل از رسیدن به دست مشتری نهایی ایجاد کرده است.

 

جمع آوری قراضه قوطی فلزی

در مفهوم «تولید ناب» گسترده‌ترین سیستم هایی توسعه یافته اند که به شما امکان می‌دهد نیاز به جابجایی ضایعات در کارخانه خود، حمل و نقل بیش از حد ضایعات، تجمع آن در نقاط نامناسب نداشته باشید.

جمع بندی

با مصرف رو به رشد غذاهای کنسروی، ماشین تولید قوطی فلزی روغن Oil Metal Can Making Machine گامی در راستای خودکفایی در کشور می باشد. شرکت سورین با هدف عرضه ماشین های مرغوب موفق شده گام های بلندی را در این راستا بردارد.

برای آشنایی بیشتر با طرز کار این ماشین ها مقاله ماشین تولید قوطی فلزی سه تکه را مطالعه کنید.

منبع :

https://www.levapack.com/tuna-can-sealer/

 

0/5 (0 نظر)

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *