خرید آنلاین دستگاه بادکن پت

خرید آنلاین دستگاه بادکن پت

خرید آنلاین دستگاه بادکن پت با هدف شکل دادن به پریفرم و تولید ظروف پلاستیکی توخالی انجام می گیرد. به طور کلی، امکان خرید آنلاین سه نوع اصلی ماشین باد کن پت وجود دارد:

بادکن پت اکستروژن

باد کن پت تزریقی (یک مرحله)

باد کن پت کششی تزریقی (دو مرحله‌ای)

از بین این سه مدل ماشین آلات صنعتی، باد کن پت اکستروژن بیشترین کاربرد را دارد و تقاضا برای خرید آنلاین آن نیز بیشتر است.

 

فرایند تولید بطری با دستگاه باد کن پت اکستروژن چگونه است؟

در فرآیند ماشین بادکن اکستروژن (EBM)، پلاستیک گرم شده و در یک لوله توخالی اکسترود می شود. سپس با بسته شدن این قالب فلزی و خنک شدن آن، قطعه پلاستیکی بدست می آید

سپس هوا با فشار مناسب به داخل این قطعه پلاستیکی دمیده می شود و آن را به شکل بطری یا ظرف توخالی در می اورد.

پس از خنک شدن قطعه پلاستیک توخالی، قالب باز شده و قطعه خارج می شود.

این دستگاه بادکن پت، برای تولید محصولات پلاستیکی توخالی با حجم بالا طراحی شده است و اکثر محصولات توخالی پلی اتیلن ساخته شده توسط  ماشین های بادکن پت اکستروژن شامل بطری‌های شیر یا آب معدنی، بطری‌های شامپو و قطعات پریفرم صنعتی توخالی مانند درام‌های پلاستیکی یا سایر ظروف پلاستیکی می شود.

 

چه صنایعی به خرید آنلاین دستگاه بادکن پت نیاز دارند؟

صنایع مختلفی از خرید آنلاین دستگاه بادکن پت سود می برند که در ادامه به 6 نمونه برتر از آنها اشاره می کنیم:

(1) کارخانه های تولید کننده آب معدنی، مواد غذایی و لبنیات
(2) سازندگان لوازم خانگی
(3)تولیدکنندگان محصولات دارویی / آرایشی و بهداشتی
(4) پتروشیمی های تولید کننده روان کننده ها

همچنین بخوانید :  چرا خرید دستگاه بادکن پت برای تولید بطری های پلاستیکی مناسب است؟

(5)کارخانه های تولید کننده قطعات خودرو
(6) سازندگان لوازم ساختمانی / باغبانی / فضای باز

 

محصولات تولید شده با دستگاه بادکن pet

 

خرید آنلاین دستگاه بادکن پت برای تولید بطری های مواد غذایی و نوشیدنی

کارخانه های تولید کننده بطری های آب معدنی، بطری های نوشیدنی و بسته بندی مواد غذایی معمولا دستگاه های بادکن پت  Blow Molding Machines  پرسرعت با ظرفیت تولید بیش از 2000 عدد بطری در ساعت را به صورت آنلاین خرید می کنند.

 

خرید آنلاین دستگاه بادکن پت برای تولید ظروف پلاستیکی

از دیگر کاربردهای دستگاه بطری پت Blow Molding Machines   می توان به تولید بطری های خانگی و مواد شوینده، بطری های لباسشویی، ظروف بطری پلاستیکی برای بسته بندی صابون مایع و بطری های لوسیون اشاره کرد. در این ماشین آلات می توان از مواد اولیه مختلفی از جمله PC، PET، PP و HDPE استفاده کرد.

 

محصولات مورد استفاده در داروسازی / آرایشی و بهداشتی

بطری های پلاستیکی برای نگهداری مواد دارویی، مواد شوینده و بهداشتی و لوازم آرایشی نیز توسط  Blow Molding Machine تولید می شود.

 

تولید ظروف بسته بندی روان کننده ها در پتروشیمی ها

بسیاری از روان کننده ها، روغن ها و محصولات پتروشیمی در ظروفی که توسط دستگاه بادکن پت تولید شده، ذخیره می شوند. ظروف مانند مخازن سوخت، مخازن مواد پتروشیمی، بطری های روغن، گالن های ذخیره سازی و غیره اغلب از ظروف PET چند لایه برای نگهداری و بسته بندی استفاده می کنند.

 

خرید آنلاین دستگاه بادکن پت برای تولید ظروف پلاستیکی مورد استفاده در ساخت خودرو

دستگاه باد کن پت به طور گسترده برای ظروف مورد استفاده در صنعت خودرو استفاده می شود و طراحی و تولید انبوه برخی از قطعات خودرو را ساده و مقرون به صرفه می کند.

همچنین بخوانید :  دستگاه بادکن بطری پت PET چیست و چه کاربردی دارد؟

 

ظروف پلاستیکی مورد استفاده در ساخت و ساز / باغبانی / محصولات فضای باز

بشکه های نگهدارنده مصالح ساختمانی، محصولات باغبانی، محصولات سمی و آلوده که در باغ و برای سم پاشی درختان استفاده می شود در ظروف پلاستیکی مقاوم در برابر آب و ضربه که توسط ماشین بادکن پت تولید شده نگهداری می شوند.

به راحتی می توان گفت که زندگی ما با محصولات ساخته شده از  ماشین های بادکن پت اکستروژن پر شده است و زندگی بدون آنها دشوار و ناخوشایند خواهد بود.

خرید آنلاین دستگاه بادکن پت از هلدینگ سورین

تولید محصولات پلاستیکی با کیفیت بالا به خرید آنلاین دستگاه بادکن پت با کیفیت بالا نیاز دارند. ماشین آلات صنعتی عرضه شده در هلندینگ سورین با طرح های سفارشی مختلف برای ماشین های باد کن پت دارای کیفیت بالایی هستند و از تولیدکنندگان معتبر از جمله هاسکی یا دمارک تامین می شوند.

شرکت سورین با سال ها تجربه و تخصص در فروش، نصب، راه اندازی و ارائه خدمات پس ازفروش برای ماشین های تزریق پلاستیک و بادکن پت اتوماتیک، اکستروژن و غیره امکان تولید انواع بطری هاب 2 تا 6 لایه را در کارخانه های بطری سازی فراهم آورده است.

برای خرید آنلاین دستگاه باد کن پت در انواع مختلف می توانید به سایت ما مراجعه کنید و ماسین آلات صنعتی دیگر ما را نیز مشاهده نمایید.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

https://www.adsalecprj.com/en/news_show-70404.html#:~:text=In%20general%2C%20there%20are%20three,blow%20molding%20(two%20stages).

 

0/5 (0 نظر)

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *