خرید پرفروش ترین دستگاه بادکن بطری

خرید پرفروش ترین دستگاه بادکن بطری

خرید پرفروش ترین دستگاه بادکن بطری از برندهای معتبر، تاثیر قابل توجهی در محصول تولید شده در کارخانجات بطری سازی دارد.

در این مقاله قصد داریم فرآیند پرفروش ترین دستگاه بادکن بطری که برای تولید انواع بطری های پلاستیکی مورد استفاده قرار می گیرد را بررسی کرده و بهترین ماشین آلات مورد استفاده برای این فرآیند را معرفی کنیم.

خرید دستگاه بادکن پت با هدف تولید انواع بطری ها با کاربردهای خاص مانند بسته بندی آب معدنی، روغن های خوراکی یا مایعات شوینده و دارویی انجام می گیرد.

پیش از اینکه بهترین تصمیم‌ را برای خرید ماشین آلات بادکن بگیرید، باید با فرایند تولید بطری توسط آنها آشنا باشید.

 

پرفروش ترین دستگاه بادکن بطری چگونه کار می کند؟

 

پرفروش ترین دستگاه بادکن بطری از فرآیند خاصی استفاده می کند که طی آن، قطعات و بطری های پلاستیکی توخالی تشکیل می شوند.

مواد پلاستیکی در این دستگاه همانطور که شما  یک بادکنک را باد می کنید، پر از هوا می شوند اما پیش از دمیدن هوا، قطعات پلاستیکی گرم می شوند تا حین دمیدن هوا به راحتی حجم آنها افزایش یابد و به شکل قالب درآیند.

محصولات شیشه‌ای توخالی مانند بطری‌های شیشه ای نیز به همین ترتیب شکل می‌گیرند، اما خرید پرفروش ترین دستگاه بادکن بطری فقط برای قطعات پلاستیکی انجام می شود.

 

تفاوت دستگاه بادکن بطری و ماشین تزریق پلاستیک

 

فرآیند تولید بطری های پلاستیکی با قالب‌گیری تزریقی آغاز می‌شود که شامل ذوب کردن پلاستیک و تشکیل آن در قالب است.

محصولی که از این فرایند حاصل می شود، “پریفرم” نام دارد که پس از آماده سازی به بازار عرضه می شود.

همچنین بخوانید :  معرفی ماشین بادکن خطی و کاربرد آن در صنعت

با خرید پرفروش ترین ماشین بادکن پت، می توان پریفرم ها را طی فرایندی مجددا گرم کرده و سپس هوا را به داخل آن دمید تا پلاستیک نرم، شکل قالب را به خود بگیرد که در اصل شکل نهایی قطعه مورد نظر است.

 

خرید پرفروش ترین انواع دستگاه تزریق و بادکن بطری

 

دو نوع اصلی ماشین‌هایی که این فرآیند را انجام می‌دهند، دستگاه های اکستروژن و دستگاه های بادکن تزریقی هستند. هر دوی آنها به روش مشابهی برای ساخت محصول شما مورد استفاده قرار می گیرند، اما مزایا و معایب متفاوتی در تولید محصولات دارند.

 

دستگاه تزریق اکستروژن

 

خرید دستگاه تزریق اکستروژن به عنوان پرفروش ترین ماشین تولید کننده پریفرم های پلاستیکی شناخته می شود. در این دستگاه، ابتدا رزین را ذوب می‌کنند و آن را به داخل محفظه تزریق «اکسترود» می‌کنند تا توسط قالب، شکل مورد نظر را تشکیل دهند

اکستروژن به معنای “فشرده کردن” پلاستیک ذوب شده است.

برای درک این فرایند به تیوب خمیر دندان فکر کنید. وقتی بخشی از آن را فشار می دهید، خمیر دندان را از تیوب خارج می کنید. در دستگاه بادکن اکستروژن نیز همین فرایند برای تزریق مواد به قالب ها استفاده می شود.

هنگامی که پلاستیک به شکل مورد نظر در قالب پت در آمد و به اندازه کافی خنک شد، قطعه خارج می شود و دستگاه شما آماده است تا فرآیند را دوباره شروع کند.

پس از خروج قطعه باید با دستگاه بادکن پت به محصول نهایی تبدیل شود. به همین دلیل خرید پرفروش ترین دستگاه بادکن بطری برای کارخانه های بطری سازی ضروری است.

همچنین بخوانید :  نمایندگی فروش ماشین تزریق پلاستیک

 

 

مزایای ماشین‌های اکستروژن شامل هزینه کم ابزار و قالب، سرعت تولید سریع‌تر و توانایی قالب‌گیری آسان قطعات پیچیده است.

از معایب این نوع قالب گیری بادی می توان به استحکام کم محصولات پلاستیکی و محدود بودن آن به ساخت قطعات توخالی اشاره کرد.

 

دستگاه بادکن پت

همانطور که اشاره کردیم در پرفروش ترین دستگاه بادکن بطری، پریفرم با هوای فشرده باد شده تا به شکل قالب دراید. هنگامی که محصول خنک شد، ماشین آن را بیرون می اندازد و دستگاه شما آماده است تا دوباره فرآیند را آغاز کند.

 

مهمترین مزیت خرید پرفروش ترین دستگاه بادکن بطری، امکان تولید محصولات نهایی دقیق است، از این رو حتی برای تولید اقلام حوزه پزشکی نیز از آن استفاده می شود .

 

با خرید پرفروش ترین دستگاه بادکن بطری چه محصولاتی می توان تولید کرد؟

نمونه هایی از محصولات ساخته شده از طریق این فرآیند عبارتند از بطری آب معدنی، بطری های شیر، بطری های شامپو و قطعات مختلف خودرو مانند لوله ورودی هوا و غیره.

 

خرید پرفروش ترین دستگاه بادکن بطری از هلدینگ سورین

هلدینگ سورین گزینه های زیادی برای خرید انواع ماشین آلات بسته بندی از برندهای معتبر در اختیار شما قرار می دهد.

خرید پرفروش ترین دستگاه بادکن بطری و ماشین آلات تزریق پلاستیک می توانند به موفقیت عملیات بطری سازی شما کمک کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ماشین‌ آلاتی که در حال حاضر موجود هستند، با ما تماس بگیرید یا همین امروز از وب‌سایت ما بازدید کنید تا در مورد قالب های پت و بسیاری از فرآیندهای تولید دیگر اطلاعات بیشتری کسب کنید.

همچنین بخوانید :  معرفی بهترین مارک ماشین تزریق پلاستیک

همچنین می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه باد کن پت و سایر ماشین آلات صنعتی مورد استفاده در صنایع بسته بندی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

https://www.southernfabsales.com/blog/best-machines-to-make-blow-molding-products

 

0/5 (0 نظر)

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *