قیمت دستگاه آب معدنی پرکن

بررسی مشخصات و قیمت دستگاه آب معدنی پرکن

قیمت دستگاه آب معدنی پرکن چقدر است؟ ایا این دستگاه به جز در کارخانه های آب معدنی در دیگر کارخانه ها نیز می تواند مورد استفاده واقع شود؟ در خصوص قیمت ماشین پر کن پر سرعت آب معدنی و دیگر اطلاعاتی که مربوط به این ماشین ها می شود، می توانیم در ادامه مقاله صحبت کنیم و توضیحات لازم و کافی در این زمینه را ارائه نماییم.

نحوه کار دستگاه آب معدنی پر کن

اولین مورد در خصوص نحوه کاری است که ماشین پر کن پر سرعت آب معدنی دارد. زمانی که بدانیم این دستگاه چگونه کار می کند، بهتر متوجه می شویم که مدل های مختلف آن برای چه کاربردهایی طراحی شده اند و بهتر است کدام یک از آن ها را در اختیار داشته باشیم.

این دستگاه در مرحله اول بطری های پلاستیکی که توسط دستگاه تزریق پلاستیک ساخته شده اند را بارگیری کرده و آن ها را به صورت ردیفی و پشت سر هم بر روی نوار نقاله قرار می دهد. این بطری ها در مرحله قبل شستشو داده شده اند و به نوبت با مایع آب معدنی و… پر می شوند. پس از پر شدن بطری ها، درب ان ها توسط دستگاه بسته شده و پلمپ می شوند. بطری های پر و آماده شده در مرحله بعدی برچسب گذاری یا همان لیبل گذاری می شوند و برای بسته بندی در بسته های 12 تایی، 24 تایی و یا 36 تایی به مرحله بسته بندی وارد می شوند.

مولفه های موثر بر قیمت دستگاه ها

تا اینجا متوجه مراحلی که برای پر کردن بطری های آب معدنی لازم است، شدید. اما قیمت دستگاه آب معدنی پر کن بر اساس چه موارد و مولفه هایی تعیین می شود؟ در ادامه در خصوص این موضوع و همچنین موارد و مولفه هایی که در این زمینه مورد نیاز هستند نیز صحبت خواهیم کرد و سعی می کنیم تا جایی که امکان دارد در مورد این مسئله جزئیات را نیز بیان کنیم.

همچنین بخوانید :  فروش دستگاه پرکن آب معدنی

·       چند منظوره یا تک منظوره بودن

اولین مولفه مهم در خصوص چند منظوره و یا تک منظوره بودن دستگاه ها است. بسیاری از ماشین های آب معدنی پر کن می توانند چند منظوره باشند و علاوه بر پر کردن بطری های آب معدنی می توانند کارایی های دیگری نیز داشته باشند. این در حالی است که برخی از آن ها تک منظوره بوده و صرفا می توانید از آن ها برای یک کار و وظیفه استفاده کنید.

·       تاثیر میزان خروجی دستگاه بر قیمت دستگاه آب معدنی پرکن

میزان خروجی دستگاه مورد مهم بعدی است که می تواند بر روی قیمت این دستگاه ها اثرگذار باشد. برخی از دستگاه ها صرفا برای کارگاه ها و یا کارخانه های کوچک که تولید کمی دارند، می توانند مناسب باشند، این در حالی است که برخی دیگر برای کارخانه های بسیار بزرگی مناسب هستند که روزانه چندین هزار بطری آب معدنی را تولید و پر می کنند.

·       میزان سرعت دستگاه

هر قدر سرعت دستگاه در کار کردن و پر کردن بطری های آب معدنی بیشتر باشد، می توانیم بگوییم که قیمت دستگاه آب معدنی پر کن نیز بیشتر خواهد بود. این سرعت به دلیل داشتن موتورهای قوی تر و همچنین قطعات کنترل کننده بیشتری است که در ساخت دستگاه استفاده شده اند. میزان سرعت دستگاه می تواند در کارخانه های بزرگ و کارخانه هایی که میزان تولید بسیار بالا است، تاثیر مهمی داشته باشد. بنابراین این موضوع را فراموش نکنید که حتما باید در خصوص میزان نیاز به کار دستگاه و سرعتی که دستگاه دارد، توجه ویژه ای داشته باشید.

همچنین بخوانید :  مزایا و معایب خرید ماشین تزریق پریفرم

·      تاثیر برند دستگاه بر قیمت دستگاه آب معدنی پرکن

مورد بعدی در خصوص برند دستگاه است که می تواند بر روی قیمت آن تاثیر زیادی داشته باشد. دستگاه های آب معدنی پر کن توسط شرکت ها و کشورهای مختلفی می توانند تولید شوند که هر کدام از آن ها نیز می توانند کیفیت های مختلفی داشته باشند و یا آپشن های گوناگونی را بر روی دستگاه ها اجرا کنند. این موضوع سبب می شود تا برند دستگاه ها اهمیت زیادی پیدا کند و بر روی قیمت آن ها نیز تاثیر زیادی داشته باشد.

·       ابعاد دستگاه

ابعاد دستگاه و یا همان سایز دستگاه نیز مورد مهم بعدی است که باید در نظر داشته باشید. ابعاد یک دستگاه می تواند کوچک، متوسط و بزرگ باشد و همین موضوع سبب می شود تا قیمت های مختلفی نیز برای آن ها وجود داشته باشد.

جمع بندی

در مورد قیمت دستگاه آب معدنی پر کن و همچنین دیگر مواردی که می تواند در این راستا در نظر گرفته شود، صحبت کردیم. همواره این موضوع را به یاد داشته باشید که خرید این نوع از دستگاه ها حتما باید از فروشگاه های معتبر و مناسبی انجام شود. این کار سبب می شود تا ماشینی که خریداری می کنید، هم از لحاظ کیفیتی و هم از لحاظ قیمتی در شرایط مناسبی قرار داشته باشد. یکی از معتبرترین و بهترین فروشگاه هایی که در این زمینه وجود دارد، فروشگاه سورین است که قطعات و ماشین آلات تزریق پلاستیک، ماشین پرکن پرسرعت آب معدنی و .. را با بهترین قیمت ها و کیفیت ها می تواند به شما عرضه کند.

همچنین بخوانید :  دستگاه بادکن پت نیمه اتوماتیک چگونه کار می کند؟
4/5 (1 نظر)

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *