قیمت دستگاه پرکن آب معدنی

مقایسه مشخصات فنی و قیمت انواع دستگاه پرکن آب معدنی

قیمت دستگاه پرکن آب معدنی چقدر است؟ آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید؟ زمانی که برای خرید این نوع از دستگاه ها به فروشگاه ها مراجعه می کنید، لازم است تا به طور حتم در خصوص مشخصات فنی و همچنین قیمت هایی که این دستگاه ها دارند، اطلاعات لازم و کافی را نیز داشته باشید. به همین دلیل است که این مقاله را آماده کرده ایم تا بتوانید این موضوع را به طور کامل و البته جامع مورد بررسی قرار دهید.

قسمت های دستگاه پرکن آب معدنی

برای شناخت مشخصات دستگاه تزریق پلاستیک و همچنین پیدا کردن درک بهتر از قیمت دستگاه پر کن آب معدنی لازم است تا ابتدا این نوع از دستگاه ها را از لحاظ قسمت ها و اجزایی که دارند، بشناسیم و سپس به موارد دیگری توجه کنیم.

قسمت مارپیچ، قسمت نازل، قسمت سیلندر تزریق، قیف تزریق مواد، گرمکن، حرارت سنج و همچنین ترموکوپل. این قسمت ها هر کدام برای یک کاربرد در دستگاه تعبیه شده اند و اگر هر کدام از این قسمت ها دچار خرابی و نقص شوند، لازم است تا این قطعات را با کیفیت و قیمت مناسب خریداری کرده و جایگزین نمایید.

مشخصات فنی

یکی از مواردی که در خصوص انواع دستگاه های تزریق پلاستیک وجود دارد، مربوط به دستگاه تزریق پلاستیک 400 تن می شود. این نوع از دستگاه می تواند برای بسیاری از کارخانه ها گزینه مناسبی باشد، به همین دلیل است که مشخصات این دستگاه را توضیح خواهیم داد.

اولین مورد مربوط به وزن تزریق است. زن تزریق در این دستگاه یا همان ظرفیت تزریق چیزی حدود 1200 الی 1600 گرم است که بستگی به کلاس سیلندر ماردون است.

همچنین بخوانید :  برای خرید قالب درب بطری پت به چه نکاتی توجه کنیم؟

فاصله بین میله های راهنما مورد بعدی است که در این نوع از ماشین های تزریق پلاستیک چیزی حدود 73 در 73 سانتی متر است.

حداقل و حداکثر ارتفاع قالب ها نیز می تواند مورد بعدی باشد که لازم است مورد توجه قرار دهید. به طور مثال حداقل ارتفاع قالب ها 28 سانتی متر و حداکثر ارتفاع آن ها 78 سانتی متر است.

مولفه های تاثیرگذار بر قیمت دستگاه پرکن آب معدنی

اما چه مولفه هایی وجود دارند که می توانند بر روی قیمت مربوط به دستگاه تزریق پلاستیک اثر بگذارند. زمانی که از این مولفه ها آگاه باشید، متوجه می شوید که خریدن این نوع از دستگاه ها برای شما بسیار ساده تر خواهد بود.

·       انتخاب نوع دستگاه

اولین مورد در خصوص نوع دستگاه است. به طور مثال باید دستگاهی را انتخاب کنید که برای کارخانه شما مناسب تر باشد. دستگاه های دستی می تواند برای کارخانه های کوچک تر و دستگاه های پیشرفته و تمام اتوماتیک برای کارخانه های بزرگتر مناسب باشند. فراموش نکنید که هر کدام از این موارد در چه وضعیت و شرایطی قرار دارند.

·      تاثیر برند تولیدی بر قیمت دستگاه پرکن آب معدنی

برندی که دستگاه را ساخته است می تواند تا حد زیادی قیمت آن را نیز بالا ببرد. مسلما هر قدر برند مورد نظر ما مشهورتر باشد، می توانیم بگوییم که قیمت ماشین ها نیز بیشتر خواهند شد.

·       تاثیر سایز و ابعاد دستگاه بر قیمت دستگاه پرکن آب معدنی

مورد بعدی در خصوص سایز و ابعاد دستگاه است. هر قدر سایز و ابعاد دستگاه بزرگتر باشد، مسلما قیمت آن نیز بالاتر خواهد رفت. فراموش نکنید که سایز دستگاه می تواند بر روی میزان تولید دستگاه نیز تاثیر زیادی داشته باشد.

همچنین بخوانید :  تفاوت انواع گریدهای پلی اتیلن LLD , HD , LD

جمع بندی

مواردی که در خصوص قیمت دستگاه پر کن آب معدنی مطرح شد، مواردی بودند که احتمالا به صورت مجزا در مورد آن ها شنیده اید. اما زمانی که این دیتا و موارد را به طور کامل و جامع بشنوید، متوجه می شوید که توجه کردن به این نکات می تواند به شما کمک زیادی کند که خرید بهتری را داشته باشید. فراموش نکنید که انتخاب یک فروشگاه مناسب در این زمینه، می تواند کمک زیادی به شما کند. به طور مثال فروشگاه سورین یکی از بهترین و بزرگ ترین فروشگاه هایی است که در این زمینه وجود دارد و می توانید این ماشین آلات و همچنین قطعات یدکی مربوط به آن ها را از این فروشگاه ها خریداری کنید.

 

0/5 (0 نظر)

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *