ماشین بادکن تمام اتوماتیک دمارک -770x431دستگاه بادکن پت دستی

راهنمای خرید و قیمت دستگاه بادکن پت دستی

قیمت دستگاه بادکن پت دستی موضوعی است که در طول این مقاله قرار است مورد بررسی قرار گیرد. این نوع از دستگاه ها می توانند برای تولید کردن پت و همچنین برای تولید بطری ها مورد استفاده قرار گیرند. مسلما در زمان خرید این نوع از دستگاه ها لازم است به چند نکته بسیار مهم توجه کنید که بررسی هر کدام از این نکات می تواند سبب شود تا یک راهنمای جامع و کامل در خصوص خرید این نوع از دستگاه ها داشته باشید.

راهنمای خرید دستگاه باد کن پت

برای خرید دستگاه باد کن پت لازم است تا چند مورد و مولفه بسیار مهم را در نظر داشته باشید. این مولفه ها می توانند به شما کمک کنند تا خرید بسیار بهتری را داشته باشید.

·       خدمات پس از فروش

داشتن خدمات پس از فروش می تواند یکی از مهم ترین مواردی باشد که در هنگام خرید این دستگاه ها در نظر می گیرید. این ماشین ها قیمت بسیار بالایی دارند و اگر دچار خرابی و یا نقص فنی شوند، می توانند هزینه های زیادی را بر دوش شما بگذارند. داشتن خدمات پس از فروش سبب می شود تا این هزینه ها را دیگر پرداخت نکنید و تمامی این هزینه ها توسط فروشگاه و نمایندگی فروشنده کالا به شما، پرداخت شود.

·       تاثیر نوع دستگاه روی قیمت دستگاه بادکن پت دستی

نوع دستگاه مورد بعدی است که می توانید در هنگام خرید این دستگاه ها در نظر داشته باشید. نوع دستگاه می تواند اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و یا ساده یا دستی باشد. البته دستگاه های هیبریدی که ترکیبی الکترونیکو مکانیک هستند نیز می توانند در بین این دستگاه ها قرار بگیرند. نوع دستگاه تاثیر زیادی بر روی قیمت آن و همچنین هزینه های جاری آن خواهد داشت. به طور مثال اگر دستگاه های ساده را انتخاب کنید، لازم است تا حتما یک الی دو اپراتور را برای انجام کارها و کنترل دستگاه ها استخدام نمایید. این در حالی است که برای دستگاه های تمام اتوماتیک این موضوع اهمیت زیادی ندارد و می توانید صرفا با داشتن یک اپراتور نیز کار خود را انجام دهید.

همچنین بخوانید :  فروش دستگاه پرکن آب معدنی

دستگاه های تمام اتوماتیک قیمت بیشتری نسبت به دستگاه های ساده دارند اما در طول زمان می توانند هزینه های شما را بسیار کمتر کنند.

·       قیمت دستگاه

قیمت دستگاه مورد مهم بعدی است که در هنگام خرید دستگاه ها باید در نظر بگیرید. قیمت ها معمولا با توجه به آپشن های دستگاه، برند تولید کننده و همچنین ابعاد و اندازه ها و کیفیت دستگاه تعیین می شود. هر قدر این موارد بهتر باشند، قیمت دستگاه نیز بیشتر خواهد بود.

·       تعداد قالب های اتصالی

یکی از نکات مهم در خصوص دستگاه های پت مربوط به تعداد قالب هایی می شود که به دستگاه بادکن پت می تواند متصل شود. هر قدر تعداد قالب های بیشتری به دستگاه وصل شود، قیمت دستگاه باد کن پت دستی نیز می تواند بیشتر شود. این موضوع سبب می شود که دستگاه مورد نظر ما کارایی بیشتری برای تولید پت و پریفرم داشته باشد و کارفرما بتواند پت های متنوع تری را تولید کند.

·       تاثیر برند دستگاه روی قیمت دستگاه بادکن پت دستی

مورد بعدی در خصوص برند دستگاه است. برند دستگاه می تواند بر روی بسیاری از موارد همچون کیفیت دستگاه، نوع دستگاه و حتی پروسه کاری دستگاه تاثیر گذار باشد. بنابراین اگر ماشین تزریق پریفرم خود را از یک برند خاص و معتبر خریداری کرده باشید، احتمالا متوجه این موضوع شده اید که قیمت دستگاه باد کن پت دستی شما نیز بیشتر می شود. بهتر است این موضوع را در نظر داشته باشید که لزوما برندهای مشهور نمی توانند بهترین ماشین آلات را تولید کنند و از سوی دیگر نیز لزوما برندهای گمنام و یا تازه کار، محصولات بدی را به فروش نمی رسانند.

همچنین بخوانید :  برای ساخت قالب بطری به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

جمع بندی

قیمت دستگاه باد کن پت دستی یکی از موارد بسیار مهمی است که لازم دانستیم تا در مورد آن صحبت کنیم. این نوع از دستگاه می تواند اهمیت بسیار زیادی داشته باشد و اگر از قیمت آن مطلع نباشید، احتمال این موضوع وجود دارد که ناچار به پرداخت هزینه های بسیار بیشتری برای خرید کالاهای بی کیفیت تر شوید. در این زمینه لازم است حتما یک فروشگاه معتبر و مطمئن را پیدا کنید. یکی از بهترین فروشگاه هایی که در این زمینه وجود دارد سایت سورین است. این فروشگاه هم قطعات و هم دستگاه ها و ماشین آلات بسیار با کیفیتی را به فروش می رساند و خدمات پس از فروش مناسبی را نیز می تواند ارائه کند.

0/5 (0 نظر)

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *