دستگاه تولید پت

دستگاه تولید پت در چه صنایعی کاربرد دارد؟

دستگاه تولید پت یا همان بادکن پت در بین تولید کنندگان فعال به خصوص کارآفرینان صنعت پلاستیک بصورت چشمگیری افزایش یافته است. به دلیل تقاضای بالای بازار در تولید محصولات پلاستیکی، می بایست هنگام خرید این دستگاه به انواع آن، خط تولید و غیره دقت کنید.

در ادامه، به بررسی تمام ویژگی و کاربرد منحصر به فرد این دستگاه در صنایع مختلف می پردازیم.

 

معرفی دستگاه تولید پت

بطری های پلاستیکی به طور کلی در دو نوع پت و پلی اتیلن تولید می شوند. بطری های پت در دو مرحله انجام می شود که بهترین ماشین آلات تولید این بطری ها، دستگاه پت و دستگاه بادکن می باشد. اما برای تولید بطری های پلی اتیلن که در یک مرحله انجام می شود فقط به دستگاه پلاستیک بادی احتیاج است. تنها خریدن یک دستگاه تولید پت با کیفیت کافی نیست، شما باید برای کار خود سخت کوشی به خرج دهید و برای محصولاتی که تولید می کنید به انتقادات مشتریان توجه کنید

این دستگاه ها از سه قسمت کمپرسور، بادکن و بخش کوره تشکیل شده اند. کمپرسور دستگاه، فشار هوای دستگاه پت را کنترل می کند، قسمت بادکن آن پریفرم را حرارت داده و به آن شکل می دهد و بخش کوره فرآیند بادکردن پریفرم را انجام می دهد.

بطور کلی، شما می توانید با خرید ماشین آلات تولید پت بطری های نوشابه، دوغ، آب معدنی، آب اکسیژنه تولید کنید که اکثر این بطری ها در سایزهای مختلف از جمله 250 و 500 سی سی، یک، یک و نیم و چهار لیتری وارد بازار می شوند.

همچنین بخوانید :  فرایند تبدیل پریفرم به بطری چگونه است؟

اصطلاح بادکن پت در دستگاه تولید پت به چه معناست؟

بادکن پت نام دستگاهی است که به وسیله آن فرآیند تولید سریع تر انجام می شود. تمام مدلهای دستگاه بادکن پت ماهیت کاری یکسانی دارند و باعث شکل گیری یک بطری پت با کیفیت می شوند.

 

چطور با خرید دستگاه تولید پت وارد بازار فروش شویم؟

اولین نکته ای که در راه اندازی کسب و کارهای مرتبط با فروش باید در نظر بگیرید، عشق و علاقه به آن کار است. عشق به هرکاری باعث پیشرفت می شود.

دومین نکته که مهم ترین نکته هم می باشد، سخت کوشی در کار است. فقط خریدن یک دستگاه تولید پت با کیفیت کافی نیست، شما باید برای کار خود سخت کوشی به خرج دهید و برای محصولاتی که تولید می کنید به انتقادات مشتریان توجه کنید تا بتوانید قدم به قدم به کسب و کار پررونق و سودآور نزدیک تر شوید.

خوشبختانه، صنعت پلاستیک امروز به تولید کنندگان بیشتری به دلیل افزایش مصرف کنندگان محصولات پلاستیکی نیازمند است تا با راه اندازی کسب و کاری که برپای کار با دستگاه پت است، بتوان به کشوری بی نیاز و موفق تبدیل شویم.

 

 خط تولید ماشین آلات پت

یکی از کسب و کارهایی که می توان با استفاده از آن به سود کلانی دست پیدا کرد، راه اندازی خط تولید پلاستیک است. برای راه اندازی این خط تولید نیاز به بهترین و با کیفیت ترین دستگاه پت دارید که از جمله آنها دستگاه تزریق یا تولید پریفرم، بادکن پت و دستگاه تزریق درب بطری را می توان نام برد. به دلیل افزایش تقاضا برای خرید بطری های نوشابه، آب معدنی و آب میوه و غیره می توانید با کمی تلاش و دقت دامنه گسترده ای از مشتریان را جذب کسب و کار و محصولات خود کنید.

همچنین بخوانید :  بهترین فروشنده  ماشین تزریق پلاستیک ایران

قطعا برای تولید هر محصولی قیمت دستگاه و مواد اولیه آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، چرا که در هزینه نهایی محصول تاثیر بسیاری دارد. قیمت دستگاه های تولید پت به عوامل متعددی بستگی دارد، برخی از آنها عبارتند از:

هزینه اجزای تشکیل دهنده دستگاه پت

اجزای داخلی یک دستگاه تاثیر بسیار زیادی بر قیمت نهایی محصول دارد، چرا که هرچه کیفیت اجزای تشکیل دهنده بالاتر باشد، قیمت آن بیشتر خواهد شد، سعی کنید هنگام خرید دستگاه پت موردنیاز خود بیشترین توجه خود را برروی اجزای داخلی آن بگذارید.

کیفیت دستگاه پت

از دیگر عواملی که بر قیمت دستگاه پت تاثیر گذار است، کیفیت آن می باشد. به عنوان مثال، جنس بدنه، میزان ظرفیت تولید محصول در هر ساعت، سرعت ایجاد محصول و مدل ماشین آلات روی قیمت نهایی ماشین آلات پت تاثیرگذار است.

برند تجاری دستگاه

برند دستگاه پت نیز قیمت نهایی را تحت تاثیر قرار می دهد، چراکه برروی اعتبار و کیفیت محصولات موثر می باشد و درنهایت موجب یک خرید نهایی خوب و باکیفیت می شود.

 

جمع بندی

دستگاه بادکن پت، هم اکنون سهم عمده سود صنعت پلاستیک را به دلیل تولید بطری های نوشابه، آب معدنی و دوغ و غیره به خود اختصاص داده است. به دلیل کیفیت بالای محصولات تولیدی دستگاه تولید پت، امروزه استفاده بطری های شیشه ای کمتر به چشم می خورد.

کارشناسان هلدینگ سورین آماده هستند تا با مشاوره بیست و چهار ساعته رایگان شمارا در خرید دستگاه پت همراهی کنند و درمورد سوالات شما، ساده ترین جواب هارا برای رسیدن به یک کسب و کاری پررونق و با سود بالا به شما بدهند.

همچنین بخوانید :  سرویس و نگهداری دستگاه بادکن بطری پت
0/5 (0 نظر)

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *