قیمت دستگاه بلومولدینگ

بررسی کاربرد و قیمت دستگاه بلومولدینگ (دستگاه بادکن پت)

قیمت دستگاه بلومولدینگ بسته به نوع و ظرفیت آن متغیر است چرا که با انتخاب یک دستگاه مناسب می توان فرآیند های قالب گیری و تولید اجسام توخالی پلاستیک را راحت تر انجام داد. به طور کلی، سه نوع اصلی بلومولدینگ وجود دارد که عبارتند از: قالب گیری بادی اکستروژن، قالب گیری بادی تزریقی و قالب گیری بادی کششی تزریقی که در تمامی آنها مواد پلاستیکی گرم با فشار وارد حفره قالب شده و با استفاده از دمش هوای فشرده، تمام قالب را پر و بعد از خنک شدن محصول موردنظر شما شکل می گیرد.

در ادامه، با محصولات، کاربرد و قیمت انواع دستگاه بلومولدینگ آشنا خواهید شد.

 

دسته بندی محصولات دستگاه بلومولدینگ

صنعت پلاستیک امروزه بدون ماشین آلات بلومولدینگ ( بادکن پت) غیر ممکن است بنابراین با درنظرگرفتن لیست قیمت دستگاه بلومولدینگ و قدرت هرکدام از آنها یکی از بهترین های بازار را خریداری و محصولات زیر را تولید کنید:

قیمت دستگاه بلومولدینگ

موادغذایی و لبنیات

تولید 2000 بطری آب، نوشیدنی و بسته بندی های مواد غذایی در ساعت از رایج ترین نمونه های قالب گیری دستگاه بلومولدینگ است.

قیمت دستگاه بلومولدینگ

خانوار

دستگاه بلومولدینگ می تواند بطری های مواد شوینده، لباسشویی، ظروف پلاستیکی صابون مایع و لوسیون را تولید کند، بیشتر محصولات خانگی از مواد PC، PET، PP و HDPE هستند.

قیمت دستگاه بلومولدینگ

دارویی و آرایشی

بیشترین محصولات تولیدی دستگاه بلومولدینگ، محصولات دارویی و بهداشتی هستند. شما می توانید تا حجم 200 میلی متر بطری های دارو، مراقبت های بهداشتی و لوازم آرایشی که ضایعات کمی دارند را تولید نمایید.

قیمت دستگاه بلومولدینگ

خودرو

همکاری دستگاه بلومولدینگ با صنعت خودرو باعث شده تا طراحی و تولید قطعات خودرو ساده و مقرون به صرفه تر شود.

همچنین بخوانید :  دستگاه بادکن پت نیمه اتوماتیک چگونه کار می کند؟

قیمت دستگاه بلومولدینگ

ساخت و ساز و لوازم صنعتی

دستگاه بلومولدینگ بشکه های ساختمانی، محصولات باغبانی مانند گلدان های آبیاری و مبلمان پلاستیکی فضای باز زیادی تولید کرده که همه آنها در برابر آب و هوا مقاومت بالایی دارند.

 

تفاوت محصولات قالب گیری بادی اکستروژن و قالب گیری بادی تزریقی

اولین نکته قبل از بررسی قیمت دستگاه بلومولدینگ، شناخت تفاوت مدل های مختلف این دستگاه است که به شما کمک می کند ماشین آلات هماهنگ با شرایط محیطی و فعالیت های خود را خریداری نمایید.

  • تفاوت فرآیند

در فرآیند قالب گیری بادی اکستروژن، ابتدا مواد اولیه پلاستیکی ذوب و وارد محفظه اکسترود می شوند، سپس به درون قالب فلزی وارد و بعد از استفاده از دمش هوا به شکل قالب در می آیند. درحالی که در فرآیند قالب گیری بادی تزریقی که به اصطلاح به آن دستگاه بادی بلومولدینگ اتوماتیک هم می گویند، ابتدا مواد اولیه پلیمری ذوب و سپس مواد پلاستیکی با یک نازل درون قالب تزریق می شوند، لقمه ی استوانه ای که تولید می شود به قالب منتقل و با استفاده از دمش هوا، شکل داده می شود.

  • تفاوت هزینه قالب ها

هنگام بررسی قیمت دستگاه بلومولدینگ با تفاوت هزینه قالب ها براساس مزایا و معایب، میزان سرعت و تولید محصولات آنها در ساعت نیز آشنا خواهید شد.

  • تفاوت زمان تولید

زمان تولید در فرآیند قالب گیری بادی اکستروژن کندتر از فرآیند قالب گیری بادی تزریقی می باشد.

  • تفاوت ضایعات قالب های مختلف

ضایعات قالب گیری بادی اکستروژن بیشتر از ضایعات قالب گیری بادی تزریقی است.

  • تفاوت ضخامت محصولات تولیدی
همچنین بخوانید :  ماشین تزریق هاسکی

ضخامت محصولات قالب گیری بادی تزریقی محدود تر از محصولات قالب گیری بادی اکستروژن می باشد.

 

ساختار دستگاه بلومولدینگ ( بادکن پت)

کار با دستگاه بلومولدینگ یا بادکن پت یکی از مشاغل پردرآمد امروز است. در این قسمت قصد داریم شمارا با ساختار این ماشین آلات آشنا کنیم تا راحت تر در هنگام خرید تصمیم بگیرید.

واحد دمش

واحد دمش دستگاه بلومولدینگ یا بادکن پت مجهز به سیستم کنترل PLC ویژه است که از طریق یک پد لمسی و کنترل زمان تا 0.01 ثانیه بطری های باکیفیتی تولید می کند.

واحد پنوماتیک

یکی از مشخصه های مهمی که در هنگام خرید دستگاه بلومولدینگ باید به آن توجه کنید، واحد پنوماتیک است که می بایست نیروی HM-880 را نشان دهد تا بطری های با کیفیت بالایی داشته باشید.

واحد ایمنی

قدرت ایمنی در قیمت دستگاه بلومولدینگ بسیار تاثیرگذار است چرا که باعث افزایش عملکرد دستگاه می شود. واحد ایمنی قابل اعتماد برای این دستگاه HM-880 است که فشار هوارا در میزان سالمی نگه می دارد.

واحد گرمایش

هیتر پریفورم به عنوان واحد گرمایش دستگاه بلومولدینگ استفاده می شود که ظرفیت حرارتی بالایی دارد و می تواند در مدت زمان کوتاهی دمای موردنیاز برای تولید محصولات موردنیاز شمارا فراهم کند.

 

جمع بندی

دلیل استفاده از بلومولدینگ یا دستگاه بادکن پت برای تولید بطری، سازگار بودن مواد اولیه آنها با بدن انسان است که بوییدن و لمس کردن محصولات تولیدیشان هیچ ضرری به انسان نمی رساند.

برای دسترسی به باکیفیت ترین بطری ها، ما در گروه هلدینگ سورین بهترین لیست قیمت دستگاه بلومولدینگ و راهکار هارا برایتان تدارک دیده ایم که می توانید جهت اطلاع از آنها با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

همچنین بخوانید :  قالب بطری پت چیست
0/5 (0 نظر)

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *