قطعات یدکی خطوط کی اچ اسer

معرفی قطعات یدکی خطوط کی اچ اس

قطعات یدکی خطوط کی اچ اس چیست؟ آیا این قطعات در تمامی دستگاه ها کاربرد دارند؟ به طور کلی برای آن که بتوانیم یک قطعه را به درستی بشناسیم، لازم است بدانیم که اولا آن قطعه چیست، چه کاربردی دارد، در چه دستگاه هایی استفاده می شود و در نهایت نیز باید بدانیم که برای خریدن قطعات یدکی خطوط کی اچ اس و یا به طور کلی هر قطعه دیگری باید به چه نکاتی توجه داشته باشیم.

خطوط کی اچ اس

حطوط کی اچ اس در حقیقت نام برندی است که در زمینه تولید ماشین آلات صنعتی برای کارخانه های مختلف فعالیت می کنند. این خطوط دارای قطعات یدکی مختلفی هستند که هر کدام از آن ها برای یک نوع از ماشین آلات طراحی شده است. این ماشین آلات می توانند مربوط به تولید آب معدنی، تولید نوشیدنی های گازدار، نوشیدنی های بدون گاز، خطوط بسته بندی مواد غذایی و… شوند. در ادامه در خصوص هر کدام از آن ها به طور مختصر و البته جامع و کامل توضیح خواهیم داد.

·       قطعات یدکی خطوط کی اچ اس برای تولید آب معدنی

قطعات یدکی خطوط کی اچ اس در کارخانه های تولید آب معدنی شامل چند بخش مختلف می شود. این قطعات باید پشت سر هم مشغول به کار باشند تا بتوانند نتیجه کامل و درستی را ارائه کنند. بلوک بندی مواد و متریال های اولیه، قطعات یدکی مربوط به پروسه مهندسی و تولید محصول، پر کردن بطری های آب معدنی، برچسب گذاری بطری ها، سیستم بندی بندی بطری های آب معدنی، سیستم بسته بندی های بزرگ که شامل پالت بندی بطری ها می شود و در پایان نیز مرحله گذر بطری ها از نوار نقاله برای چک نهایی وجود دارد. قطعات لازم برای هر کدام از این قسمت ها و دستگاه ها جزو قطعات یدکی خطوط کی اچ اس محسوب می شوند.

همچنین بخوانید :  آشنایی با تجهیزات ماشین پرکن پرسرعت آب معدنی

·   تولید دلستر و انواع نوشیدنی ها

مورد بعدی در خصوص خطوط تولید کارخانه هایی است که به تولید دلستر و انواع نوشیدنی ها می پردازند. این نوع از محصولات معمولا در بطری های شیشه ای عرضه می شوند و مسلما با بطری های آب معدنی تفاوت هایی دارند. این خطوط نیاز به دستگاه ها و قطعاتی دارند که شامل این موارد می شوند:

بلوک بندی محصولات، پروسه بررسی فرایندهای تولید، پر کردن بطری ها، دستگاه های بررسی کننده میزان دمای محصولات، برچسب گذاری یا همان چسباندن لیبل ها بر روی بطری های نوشیدنی ها، سیستم بسته بندی های 6 تایی، پالت گذاری نوشیدنی ها و در پایان نیز بررسی نهایی بطری ها بر روی نوار نقاله. این موارد جزو قطعات یدکی خطوط کی اچ اس در تولید بطری ها و نوشیدنی هایی همچون دلستر، ماالشعیر و… می باشند.

·      قطعات یدکی خطوط کی اچ اس برای تولید شیر

شیر یکی از انواع نوشیدنی هایی است که مسلما نسبت به دلستر، آبمیوه و آب معدنی نسبت به بسیاری از مولفه ها حساس است و باید در تولید آن دقت بیشتری داشته باشید. به طور مثال حساس بودن به تغییرات و نوسانات دمایی، ماندگاری کم شیر و… از جمله مهم ترین این عوامل هستند.

در خط تولید شیر نیز استفاده از این قطعات می توانند اهمیت بسیاری داشته باشند. این قطعات یدکی و این دستگاه ها در چند بخش به کار گرفته می شوند که شامل بلوک بندی محصولات، پروسه تولید کلی متریال و مواد اولیه، پروسه تولید بطری های شیر که در مدل های مختلف با ابعاد و ظرفیت های مختلف است، پر کردن بطری های شیر، برچسب گذاری بطری ها، سیستم بسته بندی و پک کردن بطری ها، پالت بندی بطری های پر شده و همچنین بررسی نهایی بطری ها بر روی نوار نقاله می شود. تمامی این موارد باید به دقت و در بهداشتی ترین حالت ممکن انجام شوند که شیر پر شده در بطری ها خراب نشود.

همچنین بخوانید :  چه محصولاتی با ماشین تزریق IML تولید می‌شود؟

جمع بندی

قطعات یدکی خطوط کی اچ اس همان طور که گفته شد برای محصولات و مواد غذایی مختلفی استفاده می شود. این قطعات از بهترین برند بوده که کیفیت بسیار خوبی دارند و همین موضوع سبب می شود تا کیفیت بسته بندی ها بالاتر رفته و کیفیت مواد غذایی نیز به خوبی حفظ شود. در این خصوص حتما به خاطر داشته باشید که حفظ کیفیت مواد غذایی اهمیت زیادی دارد که قطعات یدکی خطوط کی اچ اس نسبت به آن بسیار اهمیت می دهند. به همین دلیل است که مجموعه سورین این نوع از قطعات را وارد کرده و به فروش می رساند.

0/5 (0 نظر)

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *