خرید و قیمت خط تولید دستگاه آب معدنی پرکن

خرید و قیمت خط تولید دستگاه آب معدنی پرکن  

آب معدنی یکی از پرفروش ترین محصولات هر سوپرمارکتی است و بسیاری از مردم آن را به عنوان آب آشامیدنی مصرف می کنند. اما آیا می دانید  بطری های آب معدنی چگونه پر می شوند؟ در این مقاله درباره خرید و قیمت خط تولید دستگاه آب معدنی پرکن توضیحاتی در اختیار شما قرار می دهیم.

 

 

خط تولید دستگاه آب معدنی پرکن چگونه کار می کند؟

خرید و قیمت خط تولید دستگاه آب معدنی پرکن شامل چند ایستگاه می شود که در هر کدام فرایند خاصی انجام می گیرد:

 

شستشوی بطری

در ایستگاه اول، بطری ها با استفاده از محلول دی اکسید کلر ضد عفونی می شوند که زمان شستشو قابل تنظیم است.

پر کردن بطری در دستگاه آب معدنی پرکن

سپس بطری ها روی نوار نقاله قرار گرفته و خشک می شوند، هر بطری زیر نازل هایی قرار می گیرد تا پس از باز شدن شیر نازل با فشار مناسب شروع به پر شدن کند.

زمان پر شدن را می توان با تنظیم پمپ به نحوی تعیین کرد که بطری تا اندازه مناسبی پر شود.

3. بستن درپوش

هنگامی که بطری به طور کامل پر شد، وارد ایستگاه بعدی می شود تا توسط یک سیلندر، درپوش روی آن، سفت شود.

در این ایستگاه، چرخه کامل شده و بطری ها برای بسته بندی وارد خط بعدی می شوند.

 

 

کدام ویژگی های دستگاه آب معدنی پرکن، روی قیمت خرید آن تاثیر می گذارد؟

دستگاه آب معدنی پرکن، قابلیت پر کردن انواع مایعات و نوشیدنی های غیر گازدار را دارد. این نوشیدنی ها می توانند آب خالص، آب معدنی، آب میوه و غیره باشند. ویژگی های این تجهیزات که روی قیمت خرید دستگاه آب معدنی پرکن، تاثیر می گذارد، توضیح داده شده است.

  1. ماشین های مدرن می توانند سه عملکرد شستن، پر کردن و بستن درب را انجام دهند، ماشین های آب معدنی پرکن با این ویژگی ها نسبت به سایر دستگاه ها قیمت خرید بالاتری دارند.
  2. فناوری نوار نقاله که بطری ها را منتقل می کند دارای تکنولوژی پیشرفته ای است که موجب می شود، بطری ها و ظروف از روی نوار نریزند و به درستی زیر نازل قرار بگیرند، این فناوری روی قیمت خرید دستگاه آب معدنی پرکن تاثیر می گذارد.
  3. کنترلرهایی که روی دستگاه نصب شده اند و از طریق آنها اپراتور می تواند میزان فشار و سرعت را تنظیم کند عامل موثر دیگری در قیمت خرید دستگاه آب معدنی پرکن هستند.
  4. اگر از قطعات الکترونیکی مدرن در تجهیزات استفاده شده باشد تا سطح عملکرد آن به حداکثر برسد، قیمت ماشین آلات افزایش می یابد.
  5. سرعت تولید نیز در قیمت خرید دستگاه آب معدنی پرکن تاثیر قابل توجهی دارد. در مقایسه قیمت ماشین های دستی با نیمه اتوماتیک و پرسرعت، مطمئنا ماشین های پرکن پرسرعت آب معدنی قیمت بالاتری دارند.
همچنین بخوانید :  مراحل طراحی ماشین آلات صنعتی

 

خرید خط تولید دستگاه آب معدنی پرکن چه کاربردی دارد؟

با خرید دستگاه آب معدنی پرکن می توان بطری ها را با انواع مایعات پر کرد، از جمله:

آب معدنی

آب معدنی، آب چشمه‌ای است که حداقل 250 قسمت در میلیون (ppm)  مواد جامد محلول (TDS)  در خود داشته باشد. این “جامدات محلول” مواد معدنی مانند کلسیم، منیزیم، سدیم و پتاسیم هستند و باید از مبدا در آب موجود باشند، نه اینکه بعدا به آن اضافه شوند.

آب گازدار طبیعی

آب گازدار طبیعی از چشمه یا چاه آرتزین بیرون می آید و دارای کربناته طبیعی در خود است. کربناته ممکن است در حین فراوری حذف شود و سپس جایگزین شود، اما میزان کربناته شدن نهایی باید با میزان کربناته آب گرفته شده از منبع برابر باشد.

آب تصفیه شده

آب تصفیه شده از یک منبع حفاظت شده زیرزمینی یا از منبع آب شرب شهری (آب لوله کشی عمومی) می آید. با خرید دستگاه آب معدنی پرکن می توان بطری ها را با آب تصفیه شده نیز پر کرد.

آب چشمه

آب چشمه از یک منبع آبی حفاظت شده و زیرزمینی می آید که از آن آب به خودی خود به سطح جریان می یابد.  این اب را می توان مستقیما به خط تولید دستگاه آب معدنی پرکن منتقل کرد تا داخل بطری ها پر شود.

 

 

خرید و قیمت دستگاه آب معدنی پرکن از هلدینگ سورین

اگر قصد دارید یک خط تولید دستگاه آب معدنی پرکن راه اندازی کنید یا دستگاه پرکن آب معدنی خود را برای تولید بیشتر ارتقا دهید، می توانید با ما تماس بگیرید.

همچنین بخوانید :  مقایسه ویژگی ها و قیمت انواع دستگاه تزریق پلاستیک اسباب بازی

 

مهندسان فروش هلدینگ سورین تمام تجهیزات و ماشین آلات صنعت بسته بندی بطری آب معدنی را می شناسند. ما مفتخریم که طیف گسترده ای از تجهیزات مختلف ساخت بطری و پرکن بطری را به مشتریان خود ارائه می دهیم.

در هلدینگ سورین می تواتید هر تجهیزاتی را که برای خط دستگاه پرکن بطری آب نیاز دارید بخرید.

خط تولید دستگاه آب معدنی پرکن ما با سخت‌ترین استانداردهای کیفیت در شرایط بهداشتی مطابقت دارند که تضمین می‌کند بهترین محصولات ممکن را به مشتریان عزیز تحویل ‌دهیم.

تجهیزات پر کردن بطری که ما به مشتریان خود ارائه می دهیم برای پر کردن انواع مایعات از آب معدنی تا محصولات بسیار ویسکوز مانند مایعات شوینده و بهداشتی ایده آل است.

برای اطلاع از قیمت خرید خط تولید دستگاه آب معدنی پرکن با ما تماس بگیرید.

 

https://www.sinopakmachinery.com/news/an-introduction-of-bottled-water-filling-machines.html#:~:text=The%20Working%20Principle%20of%20Bottled%20Water%20Filling%20Machine&text=Filling%3A%20Dry%20the%20bucket%20through,the%20pump%20Flow%20to%20adjust.

https://www.accutekpackaging.com/blog-industries-water-bottle-filling-equipment/

 

0/5 (0 نظر)

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *