قیمت دستگاه تزریق پلاستیک خانگی

بررسی مشخصات و قیمت دستگاه تزریق پلاستیک خانگی

 

 

 

قیمت دستگاه تزریق پلاستیک خانگی یکی از موارد مهمی است که افراد متقاضی و همچنین خریداران این دستگاه نیاز دارند تا در مورد آن بدانند. دستگاه تزریق پلاستیک انواع مختلفی دارد که یکی از آن ها مربوط به دستگاه و یا همان ماشین تزریق پلاستیک خانگی می باشد. این دستگاه چه ویزگی هایی دارد؟ چه کاربردی می تواند داشته باشد و در چه فضاهایی می تواند مورد استفاده واقع شود. زمانی که این موارد را بتوانیم به طور کامل مورد بررسی قرار دهیم، متوجه می شویم که قیمت دستگاه تزریق پلاستیک خانگی تا چه حدی می تواند باشد و چرا این قیمت را دارد. بنابراین در صورتی که علاقه مند به این موضوع هستید به ادامه مطلب توجه کنید.

ماشین تزریق پلاستیک خانگی چیست؟

ماشین تزریق پلاستیک خانگی با نام تزریق پلاستیک رومیزی نیز شناخته می شود. این دستگاه ابعاد کوچکی دارد و به همین دلیل بسیاری از کسب و کارهای خانگی همچون کسب و کارهایی که صنایع دستی تولید می کنند، می توانند از آن استفاده کرده و قطعات پلاستیکی مورد نظرشان را تولید کنند. نحوه عملکرد دستگاه تزریق پلاستیک خانگی نیز همچون دستگاه های تزریق پلاستیک بزرگ است که ابتدا متریال و ماده اولیه پلاستیک را ذوب کرده و سپس در قالب های مخصوص می ریزد. این قالب های مخصوص می توانند به هر شکلی که نیاز دارید، باشند و از این بابت جای نگرانی وجود نخواهد داشت.

ویژگی های ماشین تزریق پلاستیک خانگی

اما این دستگاه چه ویژگی هایی دارد که می تواند تا این حد مورد تقاضا باشد؟ در این قسمت به ویژگی های این دستگاه که به صورت مستقیم بر روی قیمت دستگاه تزریق پلاستیک خانگی اثر می گذارد، اشاره خواهیم کرد.

همچنین بخوانید :  مواد اولیه ماشین تزریق پلاستیک چیست؟

·        وزن کم

اولین مورد مربوط به وزن کم این دستگاه ها است. وزن کلی آن ها با توجه به میزان توانایی دستگاه در تولید پلاستیک ها چیزی بین 50 تا 200 کیلوگرم است. این موضوع سبب می شود تا نیازی به لیفتراک، جرثقیل و یا حتی کمک چندین نفر برای جابجا کردن آن ها نداشته باشید و هزینه های حمل و نقل ان کاهش پیدا کند.

·        میزان مصرف برق

مورد بعدی در خصوص میزان مصرف برقی است که این دستگاه ها دارند. مسلما به دلیل آن که دستگاه تزریق پلاستیک خانگی می تواند با برق تک فاز کار کند، سبب می شود تا هزینه های برق نیز کمتر شود که در هزینه های کلی و سالیانه تاثیر زیادی دارد.

·        قیمت کلی دستگاه

ویژگی مثبت سوم در مورد ماشین تزریق پلاستیک در خصوص پایین تر بودن قیمت دستگاه تزریق پلاستیک خانگی است. این دستگاه به دلیل ابعاد کوچک تر، توان کمتر و… مسلما قیمت پایین تری نیز دارد و همین موضوع سبب می شود تا بتوانید به راحتی  آن را خریداری کنید و مورد استفاده قرار دهید.

مولفه های مهم در قیمت دستگاه تزریق پلاستیک خانگی

اما چه مولفه هایی هستند که در قیمت دستگاه تزریق پلاستیک خانگی می توانند اهمیت داشته باشند. آیا این مولفه ها به قدری مهم هستند که بتوانند تاثیر قابل توجهی را بر روی قیمت این دستگاه ها داشته باشند؟ مسلما بله. اما چه ویژگی هایی را می توانیم در این بخش نام ببریم؟

اولین مورد مربوط به کیفیت دستگاه ها می شود. هر قدر دستگاه ها از کیفیت بیشتری برخوردار باشند، می توانند به قیمت بالاتری نیز فروخته شوند. مورد بعدی در خصوص برند تولید کننده دستگاه های تزریق پلاستیک است.

همچنین بخوانید :  آشنایی با مراحل تولید کارخانه آب معدنی

برندهای مختلف و گوناگونی در این زمینه در حال فعالیت هستند و هر کدام از آن ها می توانند متریال های اولیه خاصی را برای تولید دستگاه های خود استفاده کنند و یا آپشن ها و ویژگی های خاصی را بر روی دستگاه ها نصب کنند، همین موضوع سبب می شود تا قیمت های مختلفی نیز بر روی دستگاه های خود داشته باشند.

مولفه سوم مربوط به میزان خروجی می شود که ماشین تزریق پلاستیک دارد. میزان خروجی دستگاه هرقدر بیشتر باشد، می توان گفت که دستگاه مدنظر ما نیز قیمت بالاتری دارد.

جمع بندی

همان طور که متوجه شدید، قیمت دستگاه تزریق پلاستیک خانگی با توجه به نوع کاربردی که این دستگاه دارد و همچنین با توجه به ویژگی های این دستگاه تعیین می شود. در ضمن می توان گفت که نکات همچون برند تولید کننده دستگاه، میزان خروجی آن و همچنین مواردی از این قبیل نیز اهمیت بسیار زیادی در قیمت نهایی دستگاه دارند. در صورتی که قصد خرید یکی از این دستگاه ها را داشته باشید، می توانید با خیال آسوده و راحت به مجموعه سورین مراجعه کرده و دستگاه و یا قطعات یدکی آن را از آنجا خریداری کنید. با خرید از این مجموعه هم خیالتان از بابت کیفیت محصولات و هم از بابت قیمت آن ها راحت است.

0/5 (0 نظر)

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *