قیمت ماشین تزریق پلاستیک رومیزی

مشخصات و قیمت ماشین تزریق پلاستیک رومیزی

قیمت ماشین تزریق پلاستیک رومیزی براساس مدل، کیفیت و حجم آن متفاوت است و این دستگاه برای تولید طیف وسیعی از محصولات پلاستیکی در هر محیطی کارساز می باشد. شما می توانید با خرید یک ماشین تزریق پلاستیک رومیزی مقرون به صرفه به راحتی، منبع درآمد خوبی بدست آورید.

اما، لازم است قبل از هرچیز اطلاعات زیر را مطالعه نمایید تا با تمام کاربرد و ویژگی های ماشین تزریق پلاستیک رومیزی که مرتبط با کسب و کارتان است، آشنا شوید.

 

مشخصات مکانیکی ماشین تزریق پلاستیک رومیزی

ماشین تزریق پلاستیک رومیزی دارای یک فشار قوی در پشت قالب است که با عمود شدن بازوها برروی صفحه قالب گیر این فشار ایجاد و بوسیله صفحه های قالب، مهره های پشت ستون و ستون های ماشین خنثی می شود. زیر صفحه ماشین، به وسیله میله دنده داری به طرف بالا و پایین حرکت می کند؛ لذا به آن صفحه قالب گیر متحرک می گویند.

فشاری که قبلتر به آن اشاره کردیم بوسیله همان دنده دار بلند که بازو نامیده می شود، بر صفحه ایجاد و به این پیامد مکانیک گفته می شود، چرا که فشار با حرکت فلکه ی روی میله دنده دار بر صفحه قالب گیر وارد می شود. بنابراین، مهم است که ماشین تزریق پلاستیک رومیزی شما دارای بازوهای گیره قالب گیری باکیفیت باشد تا سرعت باز و بسته شدن صفحه ها به دقت انجام شود.

تنها بررسی قیمت ماشین تزریق پلاستیک رومیزی واجب نیست، لازم است با اجزای اصلی این دستگاه نیز آشنا شوید که عبارتند از:

 • سیلندر هیدرولیکی
 • صفحه واسط ثابت
 • صفحه ثابت نگهدارنده ستون
 • سیستم بازویی
 • ستون های ماشین
 • صفحه متحرک قالب گیر
همچنین بخوانید :  بطری های پلاستیکی چگونه توسط پریفرم پت تولید می شوند؟

در سیستم های مکانیکی مهم است که تعداد قطعات تشکیل دهنده بازوها کم باشد تا تقسیم فشار درون ماشین دقیق تر انجام شود، همچنین قطر قطعه بوش یاتاقان و میله قفل کن بازو نیز بسیار مهم است تا با لقی کم فشار پشت قالب به طرف بازو کوتاه کشیده شود. شفت یاتاقان از فولاد سخت ساخته شده که میزان ساییدگی کمی ایجاد می کند. همچنین لازم است که ماشین تزریق پلاستیک رومیزی خود را مرتبا روغن کاری کنید تا راحت تر فعالیت کند و همیشه برای تولید محصولات شما آماده باشد.

 

ویژگی و کاربردهای ماشین تزریق پلاستیک رومیزی

ماشین تزریق پلاستیک رومیزی در زمینه های مختلفی کاربرد دارد، برخی از آنها عبارتند از:

 • این دستگاه برای پردازش و تولید کردن قطعات خیلی کوچک ( معمولا کمتر از 30 گرم) نیز دقت بالایی دارد.
 • با انتخاب مقرون به صرفه ترین ماشین تزریق پلاستیک رومیزی می توانید محصولات نوری، سوک های برقی و همچنین قالبهای مینیاتوری را آزمایش کنید.
 • اگر کسب وکار مرتبط با لوازم و وسایل پزشکی دارید، می توانید با نگاهی به قیمت ماشین تزریق پلاستیک رومیزی مناسب، تجهیزات پزشکی مورد نیاز خود را با بهترین قطعات تولید کنید.
 • همچنین با کمک این ماشین میتوانید تمام محصولاتی که تریاژ پایین و نیاز به تولید انبوهی دارند را نیز وارد بازار نمایید.

در این قسمت قصد داریم تا تعدادی از ویژگی های ماشین تزریق پلاستیک رومیزی را برایتان به صورت خلاصه شرح دهیم تا با مطالعه آنها و درک بهتر مشخصات دستگاه یک تصمیم درست بگیرید.

 • مهم ترین ویژگی ماشین تزریق پلاستیک رومیزی، دقت بالای آن است
 • اگر از سوختن و تخریب حرارتی مواد جلوگیری کنید، می توانید از هدر رفتن مواد اولیه در مرحله تنظیم و پایان ممانعت نمایید
 • قیمت دستگاه تزریق پلاستیک رومیزی کم و راندمان ماشین بالا می باشد که می توان فعالیت خود را مفید تر انجام داد
 • از طریق ماشین تزریق پلاستیک رومیزی می توانید مواد پلاستیک متنوع در ابعاد بسیار کوچک تولید کنید
 • این دستگاه به محیط کمتر از یک متر مربع جا نیاز دارد، بنابراین می توانید در هر محیطی از آن استفاده کنید
همچنین بخوانید :  سود تولید بطری پت چقدر است؟

 

خرید ماشین تزریق پلاستیک رومیزی

برای ساخت محصولات پلاستیکی توسط ماشین تزریق پلاستیک رومیزی، ما احتیاج به مواد اولیه و قالب با کیفیتی داریم تا بتوانیم خیلی زود و در کمترین زمان یک قطعه کاملا سود دهنده تولید کنیم، به این عمل که مواد اولیه را وارد قالب میکنیم تا به خود شکل بگیرند، تزریق پلاستیک می گوییم.

برای اینکه مواد اولیه بتوانند در قالب با فشار و دمای مناسب ذوب و سپس به شکل قالب مورد نظر بیرون بیایند، می بایست بهترین قیمت ماشین تزریق پلاستیک رومیزی را در نظر بگیریم تا با خرید یک دستگاه مقرون به صرفه بتوانیم از آینده کسب و کار خود لذت و هم سود ببریم. خوشبختانه، هلدینگ سورین به عنوان بزرگترین تامین کننده مرتبط با صنایع پلاستیک به شما کمک می کند تا بهترین تصمیم را برای خرید یک ماشین تزریق پلاستیک رومیزی بگیرید.

 

جمع بندی

ماشین تزریق پلاستیک همانطور که می دانید با ذوب کردن مواد اولیه پلاستیکی، آنرا در یک قالب خاص بارگذاری می کند تا به یک قطعه پلاستیکی با کیفیت تبدیل شود. شما می توانید با توجه به نیاز کسب و کار خود، هرکدام از آنهارا خریداری و برای آینده ای پر سود بکار بگیرید.

0/5 (0 نظر)

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *