فروش ماشین آلات قالب بطری پت

فروش ماشین آلات قالب بطری پت

آیا شما سازنده پریفرم های PET هستید و قصد دارید با شرکت های فروش ماشین آلات قالب بطری پت همکاری کنید یا می خواهید با خرید ماشین آلات تزریق و بادکن پت یک خط تولید جدید از بطری های PET را راه اندازی کنید؟

اگر نمونه ای در دست دارید یا فقط ایده ای از طراحی یک قالب جدید در ذهن تان شکل گرفته باید برای انتخاب دستگاه های تولید کننده بطری PET  که برای پروژه شما مناسب باشد تحقیق کنید؟ در این مقاله، اطلاعاتی درباره ماشین آلات قالب بطری پت برای شما آماده کردیم تا بهتر بتوانید نسبت به خرید و انتخاب آنها اقدام کنید.

 

قبل از انتخاب تجهیزات تزریق چه اطلاعاتی از شرکت فروش ماشین آلات قالب بطری پت بگیریم؟

در فرآیند ساخت بطری از پریفرم با ماشین آلات تزریق پلاستیک، باید از سه نکته اطمینان حاصل کنید: وزن پریفرم، قطر گردن پریفرم، ظرفیت تولید روزانه. بر اساس این اطلاعات، شرکت فروش و تامین کننده دستگاه پریفرم PET  ، ابعاد و تعداد حفره های قالب پریفرم را به شما توصیه می کند.

 

مراحل انتخاب ماشین آلات بطری پت

وقتی اطلاعات فوق را داشته باشیم، می توانیم ماشین های تزریق پلاستیک مناسب را با توجه به نکات زیر انتخاب کنیم:

 

1. حجم شات دستگاه

به طور کلی، اکثر قالب های پریفرم PET چند حفره ای هستند، برای تزریق کامل باید به حجم شات توجه کنیم.

حجم شات واقعی = وزن پریفرم * حفره قالب

برای پایداری بهتر، وزن شات اعلام شده از طرف شرکت فروش ماشین آلات قالب بطری پت باید حداقل 1.35 برابر وزن تزریق واقعی باشد.

همچنین بخوانید :  قالب پریفرم چیست و چگونه ساخته می شود؟

 

2. اندازه کافی ماشین آلات قالب گیری

قالب پریفرم PET برای تولید انبوه باید روی دستگاه تزریق نصب شود. بنابراین تجهیزات پت باید به اندازه کافی بزرگ باشد که قالب مناسب پروژه شما در آن قرار گیرد. بنابراین، ابعاد ماشین آلات باید با ارتفاع قالب و حداقل اندازه قالب متناسب باشد.

ارتفاع و عرض قالب های پریفرم باید با محل قرارگیری آن در دستگاه مقایسه شود و بهتر است ابعاد محل قرار گیری قالب در دستگاه بزرگتر از حداقل اندازه قالب باشد.

 

3. تناژ کافی

معمولاً هرچقدر تناژ دستگاه بزرگتر باشد، نیروی فشار قوی تر می شود. به منظور اطمینان از تزریق کافی مواد پلاستیکی مذاب در هر شات به حفره قالب و ایجاد فشار مناسب از طرف دستگاه تزریق PET  به قالب ها باید ماشین آلاتی با فشار بالا خریداری شود. بدون نیروی فشار کافی، قالب باز می شود و مواد خام به بیرون از آن نشت کرده و حتی باعث بروز حادثه برای قالب ها و اپراتورها می شوند.

 

4. روش مناسب خارج کردن محصول

بر اساس اندازه قالب و پریفرم پت، باید قضاوت کنیم که آیا حرکت ضامن و ضربه اجکتور برای خروج محصول تولید شده کافی باشد. بهتر است حرکت ضامن و نیروی ضربه اجکتور حداقل دو برابر بیشتر از اندازه محصولات در جهت باز و بسته شدن قالب باشد.

یکی دیگر از نکات مهم که باید هنگام خرید از شرکت های فروش ماشین آلات قالب بطری پت در نظر بگيريد این است که پس از باز شدن قالب، فضا و فاصله کافی برای بیرون راندن محصولات وجود داشته باشد.

 

 

نکات مهم هنگام خرید قالب بطری پت

اگر قصد دارید یک خط تولید پریفرم یا یک کسب و کار در حوزه پریفرم PET راه اندازی کنید باید نکاتی را در مورد پریفرم های PET  و ماشین آلات قالب بطری پت بدانید.

همچنین بخوانید :  خرید و قیمت خط تولید دستگاه آب معدنی پرکن  

همانطور که گفتیم اطلاعاتی مانند وزن پریفرم، قطر گردن پریفرم، ظرفیت روزانه و غیره بر میزان تولید و سودآوری شما تاثیر می گذارند. از طرف دیگر، بر اساس این اطلاعات، شرکت فروش ماشین آلات قالب بطری پت می تواند بهترین مدل دستگاه را به شما پیشنهاد کند.

 

برای خرید و انتخاب ماشین مناسب پروژه خودتان باید نیروی فشار کافی، حجم تزریق واقعی و ابعاد محل قرار گیری قالب را بررسی کنید.

همچنین از تامین کننده یا شرکت فروش ماشین آلات قالب بطری پت درخصوص برند تولید کننده دستگاه سوال کنید و درباره آنها تحقیق کنید.

 

هلدینگ سورین نماینده فروش ماشین آلات قالب بطری پت دمارک

دمارک یکی از سازندگان ماشین آلات قالب بطری پت بسیار  معروف چینی است که دستگاه های متنوعی را با کیفیت بالا و قیمت مناسب تولید و به صدها کشور در سراسر جهان عرضه کرده است.

هلدینگ سورین مفتخر است که به عنوان نماینده فروش انواع دستگاه قالب گیری تزریق PET  شرکت دمارک که به طور گسترده برای تولید پریفرم های بطری آب، پریفرم بطری آب میوه و پریفرم بطری لبنیات و غیره استفاده می شود، در ایران فعالیت دارد و نه تنها این ماشین آلات را عرضه می کند، بلکه با همکاری مشاورین و متخصصین باتجربه، بهترین راه حل را برای راه اندازی خط تولید جدیدتان به شما پیشنهاد خواهد کرد.

اگر نیاز به خرید ماشین آلات تزریق پلاستیک، قالب پریفرم یا مشاوره در خصوص راه اندازی کارخانه بطری سازی دارید با ما در تماس باشید.

 

 

https://powerjetmachine.cn/how-to-choose-pet-preform-injection-molding-machine/

 

0/5 (0 نظر)

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *